Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
LEB ORO: Leyma Coruña - Union Financiera B. Oviedo · 02/04/2017 12:30 Palacio de los Deportes || Senior Masc. 1ªDiv: Intituto Rosalía de Castro - Leyma Básquet Coruña · 02/04/2017 19:00 Instituto Rosalía de Castro || Senior Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma - Muebles Huertas Lourenza · 02/04/2017 17:00 Riazor II || Senior Masc. 3ªDiv: Básquet Coruña Senior - Dinamo CBAJ Culleredo · 02/04/2017 19:00 Ventorrillo || Junior Masc. 1ªDiv: Culleredo - Básquet Coruña · 01/04/2017 18:00 O Burgo || Junior Fem. 2ªDiv: Trebóns Basket Club - Básquet Coruña Leyma · 01/04/2017 20:00 Polideportivo Valle Inclán || Junior Masc. 2ªDiv: Sto Domingo Betanzos - Básquet Coruña 00 · 02/04/2017 12:00 Betanzos || Junior Masc. 2ªDiv: Baloncesto Cambre - Básquet Coruña 00B · 01/04/2017 20:00 Cambre sofia || Cadete Fem. 2ªDiv: Star Center Ferrol - Básquet Coruña Leyma · 02/04/2017 17:00 Casa de Deporte || Cadete Masc. 2ªDiv: Dominicos - Básquet Coruña · 02/04/2017 19:00 Colegio Dominicos || Cadete Masc. 2ªDiv: Montrove - Básquet Coruña 02 · 01/04/2017 10:00 Canide- Mera || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña 01B - Baloncesto Narón · 01/04/2017 12:00 Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña 02B - Liceo La Paz · 01/04/2017 20:00 Riazor 2 || Infantil Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma - BBCA Praia do Porto · 01/04/2017 18:00 Riazor || Infantil Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña - Academia COPS Basket Ferrol · 01/04/2017 16:00 Ventorrillo || Pre-Inf Masc.: Giraldo CB 04 - Basquet Coruña Pi · 01/04/2017 18:00 Castelao || Infantil Fem. 2ªDiv: Escola Basket Xiria - Básquet Coruña Leyma 04 · 02/04/2017 10:00 Vila de Noia || Infantil Masc. 3ªDiv: Básquet Coruña 03B - Calasanz · 02/04/2017 09:30 Elviña II || Infantil Masc. 3ªDiv: Culleredo - Básquet Coruña 04B · 02/04/2017 12:30 Elviña II || Infantil Masc. 3ªDiv: Obradoito - Básquet Coruña Monte das Moas · 02/04/2017 12:30 Colegio Obradoiro || Infantil Masc. 3ªDiv: Básquet Coruña Cristo Rey - Compañia de María · 02/04/2017 09:30 Colegio Compañia de María || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña Cristo Rey - CB Arteixo · 01/04/2017 11:00 Agra II || Preminibasquet Fem.: Esclavas azul - Básquet Coruña Montespiño · 01/04/2017 19:00 Agra II || Preminibasquet Masc.: Liceo La Paz - Básquet Coruña Cristo Rey · 01/04/2017 09:30 Agra II

Partido clave para las opciones naranjas en los playoff de ascenso a la ACB

Primer equipo | 30/03/2017 12:55

Partido clave para as opcións laranxas nos playoff de ascenso á ACB

O Leyma Coruña pide o apoio especial da súa afección no duelo do domingo en Riazor contra os ovetenses


Primer equipo | 25/03/2017 00:38

Contundente derrota do Leyma Coruña ante un Café Candeas Breogán moi superior

Tito Díaz:


Primer equipo | 23/03/2017 15:27

Novo derbi romano entre dous equipos que apuntan alto

Os laranxas viaxan a Lugo para medirse ante outro dos grandes nunha apertada liga


Primer equipo | 21/03/2017 17:55

Oferta especial para animar ao Leyma Coruña no derbi ante o Café Candeas Breogán

Os afeccionados xa poden reservar no club laranxa as entradas e o desprazamento en bus


Primer equipo | 18/03/2017 01:04

O Leyma Coruña tira de poderío interior para vencer ao conxunto ilerdense

Co resultado final de 83-71 os laranxas deixan a un rival directo polos playoff a tres vitorias de distancia


Primer equipo | 16/03/2017 15:54

Os laranxas mídense contra un rival directo na loita polo playoff

Reciben en Riazor ao Actel Força Lleida, mañá venres ás 21:00 horas


Primer equipo | 11/03/2017 01:00

O Leyma Coruña cae en Palencia nun duro e igualado partido

Un apertado último minuto fixo pensar na prórroga pero finalmente os locais levaron o duelo


 
leche leyma

Xornada Equipos BC

  EQUIPO PJ PG PP
1RETABET.ES GBC29209
2CAFES CANDELAS BREOGAN29209
3SAN PABLO INMOBILIARIA BURGOS29209
4QUESOS CERRATO PALENCIA291910
5UNION FINANCIERA BALONCESTO OVIEDO291811
6CLUB MELILLA BALONCESTO291712
7LEYMA CORUÑA291712
8OURENSE PROVINCIA TERMAL291613
9PALMA AIR EUROPA291613
10ACTEL FORÇA LLEIDA291514
11CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD291415
12SÁENZ HORECA ARABERRI291316
13TAU CASTELLÓ291118
14CB PRAT291118
15FUTBOL CLUB BARCELONA LASSA29920
16CALZADOS ROBUSTA29920
17MAGIA HUESCA29920
18MARIN PEIXEGALEGO29722
MAGIA HUESCA
78-76
TAU CASTELLÓ
26/03/2017
18:30
CB PRAT
80-70
RETABET.ES GBC
25/03/2017
18:15
UNION FINANCIERA BALONCESTO OVIEDO
62-73
CLUB MELILLA BALONCESTO
25/03/2017
18:00
CAFES CANDELAS BREOGAN
104-73
LEYMA CORUÑA
24/03/2017
20:45
ACTEL FORÇA LLEIDA
73-79
MARIN PEIXEGALEGO
24/03/2017
21:00
QUESOS CERRATO PALENCIA
78-79
PALMA AIR EUROPA
24/03/2017
21:00
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
83-82
SÁENZ HORECA ARABERRI
26/03/2017
12:00
SAN PABLO INMOBILIARIA BURGOS
85-77
FUTBOL CLUB BARCELONA LASSA
24/03/2017
21:00
CALZADOS ROBUSTA
93-77
OURENSE PROVINCIA TERMAL
24/03/2017
20:45
CALZADOS ROBUSTA
-
MAGIA HUESCA
02/04/2017
12:00
OURENSE PROVINCIA TERMAL
-
SAN PABLO INMOBILIARIA BURGOS
31/03/2017
21:00
FUTBOL CLUB BARCELONA LASSA
-
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
02/04/2017
18:00
SÁENZ HORECA ARABERRI
-
QUESOS CERRATO PALENCIA
02/04/2017
19:00
PALMA AIR EUROPA
-
ACTEL FORÇA LLEIDA
02/04/2017
18:00
MARIN PEIXEGALEGO
-
CAFES CANDELAS BREOGAN
01/04/2017
20:00
LEYMA CORUÑA
-
UNION FINANCIERA BALONCESTO OVIEDO
02/04/2017
12:30
CLUB MELILLA BALONCESTO
-
CB PRAT
31/03/2017
21:00
RETABET.ES GBC
-
TAU CASTELLÓ
31/03/2017
21:00
LEB ORO Leyma Coruña
-
Union Financiera B. Oviedo
02/04/2017
12:30
Palacio de los Deportes
Senior Masc. 1ªDiv Intituto Rosalía de Castro
-
Leyma Básquet Coruña
02/04/2017
19:00
Instituto Rosalía de Castro
Senior Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma
-
Muebles Huertas Lourenza
02/04/2017
17:00
Riazor II
Senior Masc. 3ªDiv Básquet Coruña Senior
-
Dinamo CBAJ Culleredo
02/04/2017
19:00
Ventorrillo
Junior Masc. 1ªDiv Culleredo
-
Básquet Coruña
01/04/2017
18:00
O Burgo
Junior Fem. 2ªDiv Trebóns Basket Club
-
Básquet Coruña Leyma
01/04/2017
20:00
Polideportivo Valle Inclán
Junior Masc. 2ªDiv Sto Domingo Betanzos
-
Básquet Coruña 00
02/04/2017
12:00
Betanzos
Junior Masc. 2ªDiv Baloncesto Cambre
-
Básquet Coruña 00B
01/04/2017
20:00
Cambre sofia
Cadete Fem. 2ªDiv Star Center Ferrol
-
Básquet Coruña Leyma
02/04/2017
17:00
Casa de Deporte
Cadete Masc. 2ªDiv Dominicos
-
Básquet Coruña
02/04/2017
19:00
Colegio Dominicos
Cadete Masc. 2ªDiv Montrove
-
Básquet Coruña 02
01/04/2017
10:00
Canide- Mera
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña 01B
-
Baloncesto Narón
01/04/2017
12:00
Ventorrillo
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña 02B
-
Liceo La Paz
01/04/2017
20:00
Riazor 2
Infantil Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma
-
BBCA Praia do Porto
01/04/2017
18:00
Riazor
Infantil Masc. 1ªDiv Básquet Coruña
-
Academia COPS Basket Ferrol
01/04/2017
16:00
Ventorrillo
Pre-Inf Masc. Giraldo CB 04
-
Basquet Coruña Pi
01/04/2017
18:00
Castelao
Infantil Fem. 2ªDiv Escola Basket Xiria
-
Básquet Coruña Leyma 04
02/04/2017
10:00
Vila de Noia
Infantil Masc. 3ªDiv Básquet Coruña 03B
-
Calasanz
02/04/2017
09:30
Elviña II
Infantil Masc. 3ªDiv Culleredo
-
Básquet Coruña 04B
02/04/2017
12:30
Elviña II
Infantil Masc. 3ªDiv Obradoito
-
Básquet Coruña Monte das Moas
02/04/2017
12:30
Colegio Obradoiro
Infantil Masc. 3ªDiv Básquet Coruña Cristo Rey
-
Compañia de María
02/04/2017
09:30
Colegio Compañia de María
Minibasquet Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma
-
Minibasquet Masc. 1ªDiv Básquet Coruña
-
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Montespiño
-
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma 06
-
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña 06
-
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña 05
-
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña Cristo Rey
-
CB Arteixo
01/04/2017
11:00
Agra II
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña Eusebio da Guarda
-
Preminibasquet Fem. Básquet Coruña Leyma 07
-
Preminibasquet Fem. Esclavas azul
-
Básquet Coruña Montespiño
01/04/2017
19:00
Agra II
Preminibasquet Masc. Básquet Coruña 07
-
Preminibasquet Masc. Básquet Coruña 08
-
Preminibasquet Masc. Liceo La Paz
-
Básquet Coruña Cristo Rey
01/04/2017
09:30
Agra II
Preminibasquet Masc. Básquet Coruña Eusebio da Guarda 07
-
Preminibasquet Masc. Básquet Coruña Eusebio da Guarda 08
-







federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahouduacode soluciones webfundación emalcsaobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankcoca colaaltiawibohorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalariotony lebrandjamonerías el pinarautocares j pombojamoneria sieiroturismo coruñaconsultoría industrial