Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
|| Senior Masc. 1ªDiv: Mimela EDM Estrada - Leyma Básquet Coruña · 25/03/2017 18:00 Manuel Coto Ferreiro - Pontevedra || Senior Masc. 3ªDiv: Baloncesto Cambre - Básquet Coruña Senior · 26/03/2017 17:00 Sofía Toro- Cambre || Junior Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña - Club Ourense Baloncesto · 26/03/2017 12:00 Riazor 2 || Junior Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma - Trebóns Basket Club · 25/03/2017 10:00 Riazor 2 || Junior Masc. 2ªDiv: BBCA Praia de Cariño - Básquet Coruña 00 · 25/03/2017 18:00 Javier Gomez Noya- Ferrol || Junior Masc. 2ªDiv: Ferrol CB - Básquet Coruña 00B · 26/03/2017 19:00 Esteiro- Ferrol || Cadete Fem. 2ªDiv: CB Artai - Básquet Coruña Leyma · 25/03/2017 20:00 Vila de Noia || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña - ACB Costa da Morte · 26/03/2017 17:00 Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: Santo Domingo Betanzos - Básquet Coruña 01B · 25/03/2017 10:00 Pol.Muni. Betanzos || Cadete Masc. 2ªDiv: Baloncesto Cambre - Básquet Coruña 02B · 25/03/2017 10:00 Poli. o Temple || Infantil Fem. 1ªDiv: PBB - Básquet Coruña Leyma · 25/03/2017 16:00 Porriño 2 || Infantil Masc. 1ªDiv: CB Allariz - Básquet Coruña · 26/03/2017 17:00 Muni. Allariz || Pre-Inf Masc.: Basquet Coruña Pi - Autocares Gonzalez Seis do Ndal · 26/03/2017 12:00 Ventorrillo || Infantil Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma 04 - Star Center Uni Ferrol · 26/03/2017 10:00 Ventorrillo || Minibasquet Fem. 1ªDiv: Estudiantes Leyma Natura - Básquet Coruña Leyma · 25/03/2017 10:00 Pazo Provincial- Lugo || Minibasquet Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña - BBCA Praia de Ponzos · 26/03/2017 17:00 Riazor 1 || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Jesuitinas A - Básquet Coruña Montespiño · 26/03/2017 09:30 Agra II || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma 06 - Compañía de María A · 25/03/2017 09:30 Agra II || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña 05 - Basquet Coruña Cristo Rey · 25/03/2017 16:00 Agra II || Preminibasquet Fem.: Compañía de maría - Básquet Coruña Leyma 07 · 25/03/2017 19:00 Agra II || Preminibasquet Fem.: Básquet Coruña Montespiño - Esclavas Blanco · 25/03/2017 18:30 Sofía Toro- Cambre || Preminibasquet Masc.: Básquet Coruña 07 - CB Arteixo · 25/03/2017 11:00 Agra II || Preminibasquet Masc.: Básquet Coruña 08 - Calasancias · 26/03/2017 11:00 Agra II || Preminibasquet Masc.: Básquet Coruña Cristo Rey - Franciscanos Coruña · 25/03/2017 17:30 Agra II || Preminibasquet Masc.: Básquet Coruña Eusebio da Guarda 07 - Liceo La Paz · 26/03/2017 12:30 Agra II || Preminibasquet Masc.: Básquet Coruña Eusebio da Guarda 08 - Jesuitinas B · 25/03/2017 12:30 Agra II

Galerías



Selecciona as opcións de búsqueda:

2016/2017

Primeiro Equipo Jornada 28 Leyma Básquet Coruña - Actel Força Lleida

Primeiro Equipo Jornada 24 Leyma Básquet Coruña - Calzados Robusta

Primeiro Equipo Jornada 22 Leyma Básquet Coruña - FC Barcelona Lassa

Primeiro Equipo Jornada 20 Leyma Básquet Coruña - Palma Air Europa

Primeiro Equipo Jornada 18 Leyma Básquet Coruña - Magia Huesca

Actividades Campus de Navidad 2016

Actividades XI Torneo Teresa Herrera de Minibasket

Primeiro Equipo Jornada 16 Leyma Básquet Coruña - Retabet.es GBC

Primeiro Equipo Jornada 14 Leyma Básquet Coruña - CB Prat

Primeiro Equipo Jornada 12 Leyma Básquet Coruña - Cafés Candelas Breogán

Primeiro Equipo Jornada 10 Leyma Básquet Coruña - Quesos Cerrato Palencia

Primeiro Equipo Jornada 8 Leyma Básquet Coruña - San Pablo Inmobiliaria Burgos

Primeiro Equipo Jornada 6 Leyma Básquet Coruña - Ourense Provincia Termal

Primeiro Equipo Jornada 4 Leyma Básquet Coruña - Saenz Horeca Araberri

Primeiro Equipo Jornada 2 Leyma Básquet Coruña - Marín Ence Peixegalego

Primeiro Equipo Copa Galicia Leyma Coruña - Xuven Cambados

2015/2016

Primeiro Equipo Semifinal Playoff - 4º Partido: Leyma Básquet Coruña - Melilla Baloncesto

Primeiro Equipo Semifinal Playoff - 3º Partido: Leyma Básquet Coruña - Melilla Baloncesto

Primeiro Equipo 1ª Ronda Playoff - 5º Partido: Leyma Básquet Coruña - Cafés Candelas Breogán

Equipos base Final a 4 Junior - Clasificación Campeonato de España

Primeiro Equipo 1ª Ronda Playoff - 2º Partido: Leyma Básquet Coruña - Cafés Candelas Breogán

Primeiro Equipo 1ª Ronda Playoff - 1º Partido: Leyma Básquet Coruña - Cafés Candelas Breogán

Primeiro Equipo Jornada 30 Leyma Básquet Coruña - Acte Força Lleida

Primeiro Equipo Jornada 28 Leyma Básquet Coruña - Fútbol Club Barcelona Lassa

Actividades Campus de Navidad

Actividades Torneo Teresa Herrera de Minibasket

Actividades Apadrinamiento de equipos base de minibasket

Actividades Talleres de Iniciación Aguirre Newman

Actividades Campus LEB Oro Savills

Primeiro Equipo Jornada 26 Leyma Básquet Coruña - Unión Financiera Baloncesto Oviedo

Primeiro Equipo Jornada 24 Leyma Básquet Coruña - CB Prat Joventut

Primeiro Equipo Jornada 22 Leyma Básquet Coruña - Amics Castelló

Primeiro Equipo Jornada 20 Leyma Básquet Coruña - Palma Air Europa

Primeiro Equipo Jornada 18 Leyma Básquet Coruña - Ourense Provincia Termal

Primeiro Equipo Jornada 17 Leyma Básquet Coruña - Club Melilla Baloncesto

Primeiro Equipo Jornada 14 Leyma Básquet Coruña - Planasa Navarra

Primeiro Equipo Jornada 12 Leyma Básquet Coruña - Cáceres Patrimonio de la Humanidad

Primeiro Equipo Jornada 10 Leyma Básquet Coruña - Cocinas.com Logroño

Primeiro Equipo Jornada 8 Leyma Básquet Coruña - Peñas Huesca

Primeiro Equipo Jornada 6 Leyma Básquet Coruña - San Pablo Inmobiliaria Burgos

Primeiro Equipo Jornada 4 Leyma Básquet Coruña - Cafés Candelas Breogán

Primeiro Equipo Jornada 1 Leyma Básquet Coruña - Quesos Cerrato Palencia

Primeiro Equipo Teresa Herrera Leyma Básquet Coruña - COB Ourense








federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahouduacode soluciones webfundación emalcsaobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankcoca colaaltiawibohorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalariotony lebrandjamonerías el pinarautocares j pombojamoneria sieiroturismo coruñaconsultoría industrial